AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndrysho emrin dhe kompanine pas instalimit te Windows XP

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Ndrysho emrin dhe kompanine pas instalimit te Windows XP   Sun Apr 06, 2008 11:00 am

Start -> Run -> shkruaj Regedit ->

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion - ne te

djathte kliko dy here tek RegisteredOrganization nder "Value data" shkruaj

emrin ti qe deshiron dhe kliko OK. Per te ndryshuar emrin e Pronarit shko ne

RegisteredOwner nder "Value data" shkruaj emrin ti qe deshiron Kliko OK.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Ndrysho emrin dhe kompanine pas instalimit te Windows XP
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: