AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nryshimi i pamjes se zip fajllave ne Windows XP

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Nryshimi i pamjes se zip fajllave ne Windows XP   Sun Apr 06, 2008 10:13 am

Nese deshironi qe Windows XP te mos i tregoj me fajllat zip si follder ateher veproni keshtut Start/Run dhe shkruaje regsvr32 /u zipfldr.dll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Nryshimi i pamjes se zip fajllave ne Windows XP
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: