AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Programe Ne Gjuhen Shqipe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Programe Ne Gjuhen Shqipe   Sun Apr 06, 2008 11:26 am

Winamp - njė nga programet mė tė njohur pėr dėgjimin e kėngėve, i ngjashėm me Windows Media Player dhe Real Player

http://www.winamp.com/plugins/details.php?id=145726


_____________________________________________________________

WinPatrol - program pėr pastrimin e kompjuterit nga reklamat
http://www.winpatrol.com/download.html

________________________________________________________

WinRAR - program pėr ngjeshjen dhe paketimin e skedarėve (i ngjashėm me winzip).
http://www.win-rar.com/download.html

__________________________________________________________

[b]BlindWrite - program qė tė lejon tė kopjosh CD/DVD tė mbrojtur
http://www.vso-software.fr/download.php

__________________________________________________________

[b]AbiWord 2.4.6

Program i ngjajshem me WORD-in ,por ne gjuhen shqipe


Shkarko ketu

__________________________________________________________

[B][SIZE="4"]AlbaStop Internet Security F I R E W A LL[/SIZE]

Ky program sherbem per te ndaluar lidhjet nga jasht.
AlbaStop eshte per sigurimin e PC nga Peer to Peer (dmth ndalon qe dikush te futet ne PC tuaj ).
Version AlbaStop me vete mban mundesin dhe statistika .Ne AlbaStop eshte nje gje e sigurt se cfar ndalon nuk lejon hyrje 100% efikas sepse punon ne winXP.


[B][URL="Shkarko]http://al.sinani.de/albasoft/albastop.exe"]Shkarko ketu[/URL]


_______________________________________________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Programe Ne Gjuhen Shqipe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kongresi i Gjuhės Shqipe 1972-ėshtė i skaduar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: Programe-
Kėrce tek: