AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kerkes per Ringtone , Programe , Wallpaper , etj...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Kerkes per Ringtone , Programe , Wallpaper , etj...   Sun Apr 13, 2008 6:35 pm

Pro ktu kerkoni sene per Mobili

Si p.sh.
Wallpaper
Lojra
Programe
Ringtone
etj....


Rregullat:


  • Shkrune mir emrin dhe cili version (si p.sh. programi ... versioni 3.1)  • Per cilin mobile (Gjithashtu edhe cili version i mobilit)  • Nqofse nuk i jepni kto informata postimi fshihet nga STAFI !!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Kerkes per Ringtone , Programe , Wallpaper , etj...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: Phone Box-
Kėrce tek: