AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ruaj dokumentet etj etj ne web faqe interneti me password

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Ruaj dokumentet etj etj ne web faqe interneti me password   Sun Apr 06, 2008 10:20 am

Nese nuk i mban mend fjalkalimet userat apo diqka tjeter ateher ja ku eshte web faqja qe u siguron qe ju ti ruani me password gjerat e juaja ne web faqe interneti qe kudo qe te shkoni vetem hyni ne web faqe e jep userin passin dhe nxerr ato qfare keni bere upload per te bere kete vazhdoni keshtu hyni ne kete web faqe www.passwordprotection.com
krijoni 1 akont duke klikuar "Sign Up" , jepi te dhenat..
dhe ateher do te krijohet 1 web : akontijuaj.passwordprotection.com
ateher shkoni ne panel te administrimit dhe krijoni 1 folder p.sh :
"101ixsg1" dhe duke klikuar tek "Create Your Protected Folder" dhe ateher
shkojm e krijojm disa users duke klikuar ne "Create Your Users".
pasi te kemi mbaruar ateher duke klikuar tek "Upload Your Content" do te futemi ne folderin "101ixsg1" dhe do te uploadojm shembull fjalkalimet tona qe pritojm ti mbajm ne mend . gjitha keto "Create your users , create your protected folder" etj etj gjinden ne faqen e pare kur logirateni tek passwordprotection.com
me pas .. pasi ti keni ruajtur gjerat ne "101ixsg1" ateher provojm te futemi keshtu : 101ixsg1.passwordprotection.com/
dhe nuk do te mund te hyni do t'iu del me shenu user dhe password,
tani do te shenojm userin dhe passin te cilen e kemi krijuar ma heret tek rubrika "Create Your Users" .. dhe do te futemi ne folder , dhe do ti kemi te gjitha fjalkalimet apo gjerat e shenuara qe i kemi uploaduar (si te MSn Web site etj..)
Pastaj ne ate web faqe kur logirateni hyni tek Manage Folders->General dhe i gjeni folderat qe i keni kriju..keni shume metoda ne kete personal web faqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Ruaj dokumentet etj etj ne web faqe interneti me password
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: