AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DESKTOPI ME faqe te internetit(kshyre)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: DESKTOPI ME faqe te internetit(kshyre)   Sun Apr 06, 2008 10:14 am

Ja nje mesim i shkurt por interesant
se pari e hapem Notepad
dhe i shkruajm keto:

Kodi:
<html>
<body>
<iframe
src ="[url=http://www.albi-net.com]www.albi-net.com[/url]"
width="100%" height="100%">
</iframe>
</body>
</html>
dhe pastaj Save As dhe e ruani me naj emer qe deshironi psh : albinet.html
dhe pastaj shkon ne desktop dhe klikon me te djathen e mausit
Properties dhe Desktop dhe Browse, e gjejm fajllin ne rastin ton me emrin albinet.html
ja bejm open, pastaj Apply dhe Ok dhe do ta shihni Desktopin
me faqen e e albinetit pra home page
ATy ku shkruan www.albi.net.com ju mund te leni naj faqe tjeter me te njejten procedurt vetem se faqja tjeter do del
PASTAJ me kete desktpoi juaj do po funkcionoj di BROSWER
PER gjdo pakjartesi ketu jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
DESKTOPI ME faqe te internetit(kshyre)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: