AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mesim shum i vogel..!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 23
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Mesim shum i vogel..!!   Sun Apr 06, 2008 8:31 am

Per me 1 fsheh folderat ne Xp apo me i bo te padukshem osht kjo menyr

E krijon folderin
ne vend te emrit e shenon Alt + 255
pastaj klikon me te djathten ne qat folder
shkon te properties
pastaj shkojn ne dritaren costumize
dhe change icon...dhe e zgjedhim nje ikon
qe nuk doket osht e bardh [ e tejdukshe, ska sen nto ] .

Per me gjet tani ju folderin mundeni me gjet ne qoft se

ju kujtohen ku e keni pozicionuar, ose e selektoni krejt desktop

ose nvaret se ku e keni ruajtur folderin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Mesim shum i vogel..!!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Miradije Gashi:Ecuria e njė ore mėsimore nė diasporė
» TURNIR NĖ FUTBOLL TĖ VOGĖL - Nyon - Zvicėr
» URIME FESTA E SHĖN NIKOLLĖS
» E zė traktori me dru
» Ah sa shumė tė dua!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: