AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje mesim i thjesht dhe shume i mire

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Nje mesim i thjesht dhe shume i mire   Sun Apr 06, 2008 8:27 am

Nese deshironi qe ti hekni mesengjerin, skypen, etj programa pasi qe PC-ja juaj te starton atehere veprojme ne kete menyre:
Se pari shkome tek komanda RUN pastaj aty e shkruajm MCCONFIG e pastaj e zgjedhim nenmenyne Startup qe eshte e fundit ne tabelen perkatese. Pasi qe te keni klikuar aty duhet qe programave qe doni mos me u paraqit automatikisht kur PC-ja startohet jav hjekni TICKUN ose shenjen qe e kan dhe pastaj Klokojme mbi Apply dhe nese keni deshire mu restartu PC-ja ateher e klikoni menyne restart e nese jo atehere klikoni ne apply without restart. Kjo ka qene. Funksionon gjithesesi.

E-mail:Arber_bekam@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Nje mesim i thjesht dhe shume i mire
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: