AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Ta Vendos Video Ne Google.com

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ABI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 23
Registration date : 13/04/2008

MesazhTitulli: Si Ta Vendos Video Ne Google.com   Mon Jun 15, 2009 1:45 pm

Instaloje kėtė program ( Google Video Uploader )

Pas instalimit shko Start -> All Programs -> Google Video Uploader, dhe kyqu, ne program .

Mė pas programi do tė kėrkoj account nė Google [ nėse ke gmail atė fute ]

  • Kliko butonin Add... pėr tė selektuar videon qė dėshiron t`a uploadosh . Zgjedhe videon dhe kliko Open. Mund te shtosh disa video pernjehere, duke e perseritur kete .
  • Nėse deshiron me largu njė video te sapo vendosur, selektoje ate dhe kliko Remove. Me klikimin Clear All fshihen t`gjitha videot e vendosura .
  • Kliko ne butonin me lart, per t`i pranuar rregullat e Googles.
  • Kliko Upload Now kur te jesh gati per te uploaduar. Click Cancel per te ndalur uploadimin .


Shpresoj qė isha i kjartė, pėr ēdo pyetje, pyet kėt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si Ta Vendos Video Ne Google.com
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Libi: Vritet Muamar Gedafi (video)
» Ahmeti: Muhamet Krasniqi me tha "na nxirr nga kėtu se u dogjėm tė gjallė" (Video)
» Skandal: Tė rinjtė kolumbianė, "aventura" seksuale me gomerė (Video)
» Ja kush ėshtė Lavdrim Muhaxheri (Foto/Video)
» Pranvera, Arbenit: Bėhu burrė dhe kthema Erionin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: