AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tipe dhe Trika ne Google

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Tipe dhe Trika ne Google   Sun Apr 06, 2008 7:59 am

Kete metod un e perdori gjithher kur dua te kerkoj program,Ƨelsa,mp3 ,etj.
E shkruaj programin e plot qe e kerkoj dhe le pak zbrastir« dhe pastaj
shkruaj rapidshare.de apo megaupload.com.

Google i gjen linqet e plota dhe tjerat shkojn siq edhe e dijm si punohet me linqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Tipe dhe Trika ne Google
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: