AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Webfaqe per upload .

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 23
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Webfaqe per upload .   Sun Apr 13, 2008 11:16 am

Per ju qe keni deshire te postoni muzika po nuk dini se ku ti beni upload ( ngarkoni ) kenget ,ja nga une nje list e faqeve qe ju mundesojn te beni upload .

www.divshare.com
www.upload4ever.com
www.rapidshare.com
www.speedyshare.com
www.megashares.com
www.sendspace.com
www.uploadspy.com
www.4shared.com
www.fileupyours.com
www.bigupload.com
www.rapidshare.de
www.magaupload.com
www.sceneworld.net
www.uploadgalaxy.com
www.turboupload.comwww.uploading.com
www.uploadport.com
www.zshare.net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Webfaqe per upload .
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: Internet dhe Informatike-
Kėrce tek: