AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Linkat e prodhuesve dhe drajverat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Linkat e prodhuesve dhe drajverat   Sun Apr 13, 2008 11:14 am

Procesor dhe qipset:
AMD
www.amd.com
AMD Technical Resources

Intel
www.intel.com
http://www.intel.com/support/index.htm

VIA Technologies
www.viatech.com
VIA Arena

nVIDIA
www.nvidia.com
nVIDIA drivers

SIS
www.sis.com.tw
SiS support / driver

Pllakat amė - mainboards:
Abit
www.abit.com.tw
Abit drivers
Abit bios

Albatron
http://www.albatron.com.tw
Albatron Service

ASUS
http://www.asus.com/index.asp
Download asus list

Chaintech
http://www.chaintech.com.tw/index.asp
http://www.chaintech.com.tw/Downloads/

EPoX
http://www.elito-epox.com/
Epox Tech support/downloads

Gigabyte
http://tw.giga-byte.com/
Gigabyte support

Iwill
www.iwill.net
Iwill support

MSI
http://www.msi-croatia.com
MSI driver list

Matsonic
www.matsonic.com
Matsonic update

Tyan
http://www.tyan.com/
Tyan.com Support

Kartelat grafike:
Abit
www.abit.com.tw
Abit driver

ATi
www.ati.com
ATi drivers

ASUS
www.asus.com/index.asp
Download.asus.com

Creative Labs
www.creative.com
Europe.creative.com drivers

Gainward
http://www.gainward.com/
Gainward drivers

Gigabyte
http://tw.giga-byte.com/
Gigabyte support

Hercules
europe.hercules.com
Hercules support

Matrox
www.matrox.com
Matrox driveri

MSI
www.msi-croatia.com
MSI driveri
MSI support/driver

nVIDIA
www.nvidia.com
nVIDIA Detonator drivers

SIS
www.sis.com.tw
SiS (Xabre) download

VIA Technologies
www.viatech.com
VIA Arena.com drivers

CD-RW / DVD paisjet:
ACER / Benq
www.acer.com
www.benq.com
ACER drivers

BTC
http://www.btc.com.tw
BTT download home

Creative Labs
www.creative.com
Creative download
Europe-Creative drivers

Freecom
http://www.freecom.de/
Freecom Support_all
Freecom Support

HP (Hewlett-Packard)
www.hp.com
HP Support/software

LG
http://www.lgeus.com/
LG service/download

LiteON
http://www.liteonit.com.tw
LiteON IT firmware

Mitsumi
www.mitsumi.com
Mitsumi drivers

Panasonic / Matsushita Kotobuki
http://www.mke.panasonic.co.jp/en/
http://www.panasonic.com
Panasonic download

Philips
www.philips.com
Downloads
CD-RW drives
DVD+RW drives

Pioneer
Pioneer software files

Plextor
http://www.plextor.be
Plextor technical download

Ricoh
http://www.ricoh-europe.com/home.htm
Ricoh support
http://www.ricoh.co.jp/cd-r/e-/

Samsung
http://www.samsungelectronics.com/
Samsung support downloads

TEAC
http://www.teac.com/
TEAC support / cdrw firmware
TEAC download
http://www.teac.com/DSPD/support.html

Waitec
http://www.waitec.com/f-sitemap.htm

Yamaha
http://www.yamah.com
CD-RW firmware downloads

RAM:
Crucial Technologies
www.crucial.com

Corsair
www.corsairmicro.com

Mushkin
www.mushkin.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Linkat e prodhuesve dhe drajverat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: Internet dhe Informatike-
Kėrce tek: