AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Per te marr IP viktimes pa program

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 23
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Per te marr IP viktimes pa program   Sun Apr 13, 2008 9:48 am

Per te marr IP viktimes pa program

Per te marre Ip e viktimes se pari ju duhet te jeni ne kontakt me te Online
dhe ne momenti qe ju jeni duke folur me Viktimen ju duhet te veproni teshtu:

Se pari i dergoni viktimes nje file (qkado, ben edhe kameren ) pastaj

duhet te pergjigjeni me naj koment per ti par udhzimet e metutjeshme per ta vjedh naj Ip./....


besoj se e keni kuptu

By:Abi-haCKer

Shkoni ne START>RUN dhe shkruani "cmd"
pastaj shkruani "netstat"
ne rubriken "foreign IP" gjendet IP e viktimes:lol!:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Per te marr IP viktimes pa program
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dasma Shqiptare
» DUETI ISA - SHPENI ĒKA PO M`RRIN KARSHI-KARSHI - PARODI
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: Hacking-
Kėrce tek: