AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Virus shum i rrezikshem!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Virus shum i rrezikshem!   Sun Apr 13, 2008 9:45 am

Ky eshte nje virus shume i rrezikshem qe nuk kapet nga antivirusi i cili formaton particionet e harddiskut dhe i prish ato dhe nndryshon dhe opsionet e bios.kini kujdes mos e hapni ne kompjuterin tuaj.

rapidshare.com Fly2000TV_v2.38_RC2_Patch.rar.html

Nuk mar un Pergjirsi Nes Ju Prish
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Virus shum i rrezikshem!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re
» Drita Fejza:DITA MĖ ĖSHTĖ PAK NATA SHUM E GJATĖ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: Hacking-
Kėrce tek: