AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tipe dhe Trika ne Forum

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Tipe dhe Trika ne Forum   Sun Apr 06, 2008 7:58 am

E hapa edhe qet temė se si tė punojm me forum .
Po e filloj se pari me ket Tuto:
Nese keni gjet tjerakah program,loj.etj ,atėher pėr ta kursyer kohėn qė ta postoni nė Forumin e XXXXXXX-it shpejt e mir ;
ē'do foto nė internet e ka adresėn e vet !!

Adresa e fotos ,madhėsia.

CODE:
Tjerat shkojn si pėr postimet normal .
Shpresoj edhe ju tė kontriboni me tricke tjera .
Me nderime nga Abi-haCKer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Tipe dhe Trika ne Forum
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: