AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te vendosni foto ne prapavi (background) te USB-se!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Si te vendosni foto ne prapavi (background) te USB-se!!!   Sun Apr 06, 2008 10:51 am

Si te vendosni foto ne prapavi (background) te USB-se !!!

1. Se pari e merrni foton qe doni me lan si background te USB-se dhe e futni ne USB ... ( Fotos leja emrin Abi-haCKerjpg)


2. Pasi e ke shti foton (Abi-haCKer.jpg) ne USB, atehere hape nje "New Text Document" (gjithashtu, brenda ne USB)


3. Ne ate "New Text Document" shkrune kete kod:

Kodi:

[.ShellClassInfo] IconFile=%SystemRoot%\system32\SHELL32.dll IconIndex=127 ConfirmFileOp=0 [{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}] Attributes=1 IconArea_Image="albinet-ks.jpg" IconArea_Text="0xFFFFFF" VeBRA sources - don't delete the tag above, it's there for XXXXX purposes - [ExtShellFolderViews] {BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}={BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC} {5984FFE0-28D4-11CF-AE66-08002B2E1262}={5984FFE0-28D4-11CF-AE66-08002B2E1262} [{5984FFE0-28D4-11CF-AE66-08002B2E1262}] PersistMoniker=Folder.htt PersistMonikerPreview=%WebDir%\folder.bmp4. Kete "NewTextDocument" ruje (file-save as) me emrin desktop.iniREFRESH (ne Usb)Kurse fotove dhe fajllit bonjau HIDE qe mos me mujt me i shly kerkush.


Suksese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Si te vendosni foto ne prapavi (background) te USB-se!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ibrahim Egriu: Foto kujtimesh tė pa harruara
» FOTO E JAVĖS
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» S.Osmani dhe M.Krasniqi:Isa Mustafa: Rinia gjithherė ka qenė me Titon dhe pėr Titon (Foto)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: