AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 format pc with 01010101

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: format pc with 01010101   Sun Apr 06, 2008 10:37 am

Format pc
E hap Notepad dhe e qet paste qet code

Cito:

01001011000111110010010101010101010000011111100000

Edhe e ruani me prapashtesen .exe psh ardimiX.exe ,e jo .bat mirpo kete prove ju kisha preferuar ne ndonje net caffe!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
format pc with 01010101
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: