AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hjeki reklamat nga .TK by:Abi-haCKer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Hjeki reklamat nga .TK by:Abi-haCKer   Sun Apr 06, 2008 7:49 am

size=18]Hjeki reklamat nga .TKKetu kemi tri mundesi , te triat do tua tregoi :

1. DO te thote mu largu PoPup
2. Me menaxhu ne PoPup-in ( me hap aty nje faqe tonen)
3. PoPup mu largu pas nje kohe te caktuar...

Per te triat i keni CODET :
Keto code i vendosni ne HOME ne mes dhe


1.

Kodi:
if (window.top != window.self) { window.top.location=window.self }2.
Kodi:
subwin = window.open("http://YourHost.com/YourAccount/PopupPage","subwindow","height=100,width=486");3.
Kodi:
setup=& #39;toolbar=no,location=no,directories=no,status=n o,menubar=no,width=200,height=150' setup += 'scrollbars=no,resizable=no' pop = window.open ("","subwindow",setup) pop.document.write(''); pop.document.write(''); pop.document.write('C4r0|yn W0r|d'); pop.document.write(''); pop.document.write(''); pop.document.write('setTimeout('); pop.document.write('"self.close()'); pop.document.write(';",5000)'); pop.document.write(''); pop.document.write(''); pop.document.write(''); pop.document.write('Dont forget to visit

'); pop.document.write('Smart-Hack

'); pop.document.write('For all your BannerKillers

'); pop.document.write('');
[/size]


By:Abi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Hjeki reklamat nga .TK by:Abi-haCKer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: