AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si te punoni ne 4 desktop-a

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: si te punoni ne 4 desktop-a   Sun Apr 06, 2008 8:44 am

Nėse Ju pengojn Gjat instalimit Te Programve apo Keni qef Me len MSN MESSENGER Hapur. Por Pa ja Prekur Askush Atėher Ky programi Virtual DEsktop Ju mundėson Pėr keto Far Gjėra

Sė Pari e Shkarkojm apo (Downlod) kėtu


Kodi:
http://ovh.dl.sourceforge.net/source...sktopSetup.exe

Pastaj e instalojm. Pas instalimit te Virtual DEsktop
Shkoni TEK START
TANI TEK PROGRAMS
Pastaj TEK Virtual Desktop Dhe pastaj e hap Virtual Desktop Pritni Pak njo 10 sekonda Edhe ju DEL OK.
Pasi Gjith kesaj. Tani te Ju tregoj Komandat se si me Perdor
Ju mund ti Ndrroni DEsktop-at Sipas Kėtyre Komandave
Dmth ne Tastier i shtyp dhe tani ndrrohen
Alt+1, Alt+2, Alt+3 or Alt+4
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
si te punoni ne 4 desktop-a
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: