AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nese Pc ju ushton,ndalet,nxehet etj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ABI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 23
Registration date : 13/04/2008

MesazhTitulli: Nese Pc ju ushton,ndalet,nxehet etj   Thu Mar 26, 2009 12:58 pm

Mesim Te Cilin Ndoshta Disa e Din Por Disa Nuk e Din Nes Kompjuteri Juaj Ushton Apo Ju Ndalet Si Asht Tu Punu Apo Ju Nxehet Ju Ngrihet duke Punuar Me Te E Keshtu Me Radhe Pra Ju Duhet Ta Qelni Shtepizen Tuaj Sepse Ne Shtepizen Tuaj Duhet Tja Pastroni Filtern Ose Dikush I Thot Truni i Kompjuterit Aj Patjeter Duhet Te Pastrohet Pra Une Ekam Qit Ne Foto Nga Pc Ime Si Duket Aj Edhe Ju Vepron Dhe Pastrone Edhe Dote Bindi Vetem Vellezer Se Dotju Punoj Shum Shum Mamir Sikur Me Pas Ble Dugaj Te Ri Ashtu Sepse Ajo Flutra Se Ndodhet Permi Truni Ajo e Ngre Pluhurin Edhe Ajo Mushet Ja Edhe Foto


This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1600x1200 and weights 185KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1600x1200 and weights 190KB.Pra Ju e Shini Edhe Ne Foto Si duhet Ajo e Bardha Nder Fluter Duhet Te Pastrohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nese Pc ju ushton,ndalet,nxehet etj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: