AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mini-Tuto: Nese nuk ju punon Internet Explorer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ABI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 23
Registration date : 13/04/2008

MesazhTitulli: Mini-Tuto: Nese nuk ju punon Internet Explorer   Tue Mar 24, 2009 7:39 am

Nese nuk ju punon Internet Explorer dhe ju qet disa katror te vegjel , si dhe pasi ta mbyllim dritaren ju qet Dont send ateher ndiqni ni hap te shkurter si ta rregullojm ate (Kjo ka funksionu me mu)

Start -> Control Panel -> Internet Options -> Advancad -> Enable third-party browser extensions* -> kete e boni unchecked dmth ja largoni Tikun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mini-Tuto: Nese nuk ju punon Internet Explorer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: