AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te JA Lshojm KAmeren PA e Ditur Ai ??????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Si te JA Lshojm KAmeren PA e Ditur Ai ??????   Tue Feb 10, 2009 12:32 pm

Ky Program Permban Trojan Si Qdo Program Per Hack. Dhe Duhet Tja Dini IP Viktimės

Vazhdojm...

Sė Pari e Nalni Antivirusin Pastaj Shkarkone Ket File.

Kodi:

rapidshare.com/files/18878207...jan_Hacker.zip

ose

Kodi:

mediafire.com ?jjtdmi5ttge


Pastaj Filen Me Emrin Server ja Ndryshoni emrin ja leni qysh doni ju dhe ja dergoni Viktimes
si te hap aj activizohet

edhe tash shkojm te Programi Client Shenojm IP edhe presim pak kur te lidhet Shkruan Conected pastaj klikon Start Capture edhe fillon me i bo foto Viktimes.

Shpresoj qe Me Keni Kuptu

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Si te JA Lshojm KAmeren PA e Ditur Ai ??????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: Chat Programe-
Kėrce tek: