AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ti vjedhim dikujt IP ne msn duke folur??..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ABI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 23
Registration date : 13/04/2008

MesazhTitulli: Si ti vjedhim dikujt IP ne msn duke folur??..   Sun Jan 18, 2009 2:56 pm

Se Pari Shkoim Keshtu. Dikujt duke folur ne Msn Ja dergon nje Foto apo nje Dokument apo diqka tjeter dhe shiko deri sa ta shkon transferim pastaj shkoim keshtu

-Start
-RUN
-CMD
-NETSTAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si ti vjedhim dikujt IP ne msn duke folur??..
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime tė Baki Ymerit
» Gjergj-Bajram Kabashi: Ēka ėshtė duke kujtuar kreu i Bashkėsisė Islame tė Kosovės
» Tė respektohen ligjet duke mbrojtur interesat e udhėtarėve
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrė nė pyetje djalin qė e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Gėnjeshtrat e VV: Ja video ku shihet aktivisti i saj duke e shkelmuar gazetaren e RTK'sė (FOTO/ Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: