AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Futu ne PC te tjerve pa Program

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ABI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 23
Registration date : 13/04/2008

MesazhTitulli: Futu ne PC te tjerve pa Program   Wed Jan 14, 2009 9:59 am

Si eshte e mundur qe pa trojan , e pa Program mund te futemi ne PC te dikuj ?

Ok shkojm kshtu :

Se pari duhet te hapim Start ,
me pas Run , dhe ne Run shenojm "cmd" (pa thonjeza)

Me pas do tju hapet 1 prompt si ne foto :

Dhe ne te do te shenoni "telnet" . do tju shfaqet ni lloj prompti tjeter..

Pasi shfaqet telneti ateher shenojm
"o" (pa thonjeza) ..
dhe perfundimisht ne te do te shenojm :
// ip'n e pc's/c$
shembull : // 127.0.0.1/c$ dhe do te filloj te qaset (connecting pra: )

dhe ne qoftse esht online do te qaset kaq.. knaquni
p.s : Punon per Vetem kompjuteret qe e kan Share ndoj file apo folder , dhe qe eshte i lidhur LAN !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Futu ne PC te tjerve pa Program
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: