AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krijo staza apo mapa per Counter Strike 1.6

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ABI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 23
Registration date : 13/04/2008

MesazhTitulli: Krijo staza apo mapa per Counter Strike 1.6   Sun Jan 04, 2009 5:34 pm
Ne kete video qe do te shifni, perfshihen edhe disa programe dhe disa gjera qe une i perdori.
Prap se prap per te krijuar staza per Counter Strike 1.6 nuk eshte edhe aq lehte keshtu qe ky tutorial qe e kam bere eshte vetem pjesa e pare qe perfshin vetem pjesen e konfigurimit te programit dhe spjegimin e programit sepse shum njerez me kan kerkuar kete tutorial.
Shkarkoni programet per krijim.Shiko videotutorialin:

___________________________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Krijo staza apo mapa per Counter Strike 1.6
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: