AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shiko ne Youtube me kualitet me te lart

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ABI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 23
Registration date : 13/04/2008

MesazhTitulli: Shiko ne Youtube me kualitet me te lart   Sun Jan 04, 2009 4:57 pm

rrit kualitetin
e videos ne youtube !

psh. kjo o video normal:

http://www.youtube.com/watch?v=IxR4AweLeXE

tash duhet me ja shtu qet kod ne fund te linkit: &fmt=18
per me rrit kualitetin e videos:

http://www.youtube.com/watch?v=IxR4AweLeXE&fmt=18

Tuto By:Abi-haCKer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shiko ne Youtube me kualitet me te lart
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Faik Krasniqi: Kohet e vjetra
» Petrit Rudi:Ish eprori i lartė i UĒK-sė ka njė porosi pėr Hashim Thaqin me kompaninė pronto!
» Komenti i Adem Berishes nė Youtube te kėnga pėr Diellzen dhe Ninelin
» Sa mė shumė kohė qė do tė kalojė, aq mė shumė do tė rritet e lartėsohet gjeniu i kombit Dr. Ibrahim Rugova

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: