AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Ta Bejm Videon Se Eshte 1 G Ta Kthejm Ne 20 Mb

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ABI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 23
Registration date : 13/04/2008

MesazhTitulli: Si Ta Bejm Videon Se Eshte 1 G Ta Kthejm Ne 20 Mb   Sun Jan 04, 2009 4:41 pm

Ne Kete Tutorial Do Te Mesoni Si Ta Bejm Nje Video Se Eshte 1 Gigabajt Ta Kthejm Ne 20 Megabajt :


1.Hapim Windows Movie Maker2.E Shtini Videon...Hini File Dhe Open Project Dhe E Gjeni Videon Se Doni Mi Ba 20 Megabajt


Shikoni Foton4.Dhe Hini FILE Dhe Save Movie File Dhe Hini My Computer Dhe Klikoni Next Ku Shkruan Enter File Name For Your Saved Movie E Shkruani Emrin E Videos Dhe Posht Ku Shkrun Chose A Place To Save Your Movie Osht Ku Don Mir Rujt Videon Ju E Qitni Ne Dektop Ose Dikun Tjeter.........
Shikoni Foton


6.Dhe Pritni Deri Sa Te Behet 100 % Dhe Hini Finish Dhe U Kry Tani Video Se Ka Qen 1 Gigabajt E Keni Bere 20 Megabajt...Tutoriali Nga : Abi-haCKer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si Ta Bejm Videon Se Eshte 1 G Ta Kthejm Ne 20 Mb
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: