AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qe Te Do Kodet e Tastatures"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 24
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Qe Te Do Kodet e Tastatures"   Sun Apr 06, 2008 8:14 am

Alt-0128 €
Alt-0129 ?
Alt-0130 ‚
Alt-0131 ƒ

Alt-0132 „
Alt-0133 …
Alt-0134 ?
Alt-0135 ‡

Alt-0136 ˆ
Alt-0137 ‰
Alt-0138 U
Alt-0139 ‹

Alt-0140 Œ
Alt-0141 ?
Alt-0142 ?
Alt-0143 ?

Alt-0144 ?
Alt-0145 ‘
Alt-0146 ’
Alt-0147 "

Alt-0148 "
Alt-0149 •
Alt-0150 –
Alt-0151 —

Alt-0152 ˜
Alt-0153 ™
Alt-0154 š
Alt-0155 ›

Alt-0156 œ
Alt-0157 ?
Alt-0158 ?
Alt-0159 Ÿ

Alt-0160
Alt-0161 ”
Alt-0162 ¢
Alt-0163 £

Alt-0164 ¤
Alt-0165 „
Alt-0166 ¦
Alt-0167 §

Alt-0168 Ø
Alt-0169 ©
Alt-0170 Ŗ
Alt-0171 «

Alt-0172 ¬
Alt-0173
Alt-0174 ®
Alt-0175 Æ

Alt-0176 °
Alt-0177 ±
Alt-0178 ²
Alt-0179 ³

Alt-0180 “
Alt-0181 µ
Alt-0182 ¶
Alt-0183 •

Alt-0184 ø
Alt-0185 ¹
Alt-0186 ŗ
Alt-0187 »

Alt-0188 ¼
Alt-0189 ½
Alt-0190 ¾
Alt-0191 æ

Alt-0192 Ą
Alt-0193 Į
Alt-0194 Ā
Alt-0195 Ć

Alt-0196 Ä
Alt-0197 Å
Alt-0198 Ę
Alt-0199 Ē

Alt-0200 Č
Alt-0201 É
Alt-0202 Ź
Alt-0203 Ė

Alt-0204 Ģ
Alt-0205 Ķ
Alt-0206 Ī
Alt-0207 Ļ

Alt-0208 G
Alt-0209 Ń
Alt-0210 Ņ
Alt-0211 Ó

Alt-0212 Ō
Alt-0213 Õ
Alt-0214 Ö
Alt-0215 ×

Alt-0216 Ų
Alt-0217 Ł
Alt-0218 Ś
Alt-0219 Ū

Alt-0220 Ü
Alt-0221 I
Alt-0222 S
Alt-0223 ß

Alt-0224 ź
Alt-0225 į
Alt-0226 ā
Alt-0227 ć

Alt-0228 ä
Alt-0229 å
Alt-0230 ę
Alt-0231 ē

Alt-0232 č
Alt-0233 é
Alt-0234 ź
Alt-0235 ė

Alt-0236 ģ
Alt-0237 ź
Alt-0238 ī
Alt-0239 ļ

Alt-0240
Alt-0241 ń
Alt-0242 ņ
Alt-0243 ó

Alt-0244 ō
Alt-0245 õ
Alt-0246 ö
Alt-0247 ÷

Alt-0248 ų
Alt-0249 ł
Alt-0250 ś
Alt-0251 ū

Alt-0252 ü
Alt-0253 i
Alt-0254 s
Alt-0255 ’

By:Abi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Qe Te Do Kodet e Tastatures"
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: