AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Diktoje kush ta ka ba delete ose block

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Diktoje kush ta ka ba delete ose block   Mon Jun 09, 2008 1:07 pm

Diktoje kush ta ka ba delete ose block
WWW.WHODELETEDME.NET
MUNI ME DIKTU KUSH TA KA BA BLLOK OSE DELETE.
ATY JAV QET KU DUHET ME SHKRU EMAIL EDHE PASSWORD.
TANI JAV QET KREJT KONTAKET QE I KINI EDHE I KENI PAS.
MUNI ME PA KUSH JAV KA BA BLLOK EDHE KAN E KI FSHI PREJ CONTACTEVE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Diktoje kush ta ka ba delete ose block
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Hatellari: Si e "lidha" diktatorin me litar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: ..::Chat Programe::.. :: MSN Programe-
Kėrce tek: