AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MSN ne gjuhen shqipe

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 23
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: MSN ne gjuhen shqipe   Mon Jun 09, 2008 12:56 pm

MSN ne gjuhen shqipe


http://www.krenar.be/messenger/index.htm jan dy versione per shkarkim te msn ne gjuhen shqipe edhe 8.1 edhe 8.5 beta cilido te deshironi mund ti shkarkoni,ju pershendes

_________________
[img]http://www.kerkoni.com/photos/m/7122s121zq[/embed-flash].jpg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
MSN ne gjuhen shqipe
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agron Duro: Fjalėt e huaja dhe gjuha shqipe
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Rihapet shkolla shqipe nė Stuttgart
» Populli shqiptar, kultura kombėtare dhe shkolla e parė shqipe
» Fjalori i Gjuhės Shqipe, nga Mehmet Elezi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: ..::Chat Programe::.. :: MSN Programe-
Kėrce tek: