AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qite Najkon Prej Msns.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Qite Najkon Prej Msns.   Mon Jun 09, 2008 12:54 pm

Qite Najkon Prej Msns.
Ky eshte nje program i cili quhet:MSN5 Flooder i cili te qet prej msns per me qit dikon prej msns duhet kshtu merni programin edhe ne ate hapsiren e madhe ku shkruan PortalMes.com e shlyni dhe shkruni qka te doni p.sh tung se ika edhe aty ku osht numir 500 e bon 50 kjo se e ki ndrru prej 500 ne 50 eshte se ja qon 50 tung se ika edhe per me ja qu kto 50 her hin ku shkruan Flood Al Contacto edhe shkruja naj fjal viktimes edhe le ate dritaren se je duke folur me viktimen te hapur edhe hin Flood Al Contacto edhe pret pak programi ja qon 50 her tung se ika edhe e qet prej msns.

http://www.filecrunch.com/file/~li7wgq
http://www.badongo.com/file/7355084
http://www.megafileupload.com/en/fil...ooder-zip.html
2shared.com/file/2731270/...5_Flooder.html

Ishalla Ju Bon Qetash...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Qite Najkon Prej Msns.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: ..::Chat Programe::.. :: MSN Programe-
Kėrce tek: