AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Real Madrid i ofron C.Ronaldos 9.5 milione ne vit.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 25
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Real Madrid i ofron C.Ronaldos 9.5 milione ne vit.   Sat May 31, 2008 7:11 am

Real Madrid i ofron C.Ronaldos 9.5 milione ne vit.

--------------------------------------------------------------------------------

Klubi Mbreteror Real Madrid koheve te fundit eshte ne gjurmet e yllit C.Ronaldo.
Ata kane ofruar 80 milione per C.Ronaldon dhe nga 9.5 milione euro ne vit.
Ata gjitheashtu i kane blere C.Ronaldos nje AUDI te tipit me te ri ne shume prej 100,000 euro.
Real Madrid favorizohet per ta marr Ronaldon pasi ai vet ka shprehur deshire per te luajtur te Reali i Madridit.
Ai ka thene : Gjithmone kam enderruar te luaj ne Santiago Bernabeu.
Ne Audin qe ja kane blere ka qene e shkruar nje Leter : Dergese per C.Ronaldon.
Paga 9.5 milione euro ne vit C.Ronaldon do ta bente lojtarin me te paguar!

Cfar Mendimi keni ju antar te KHG>
A do te shkoj Ronaldo tek Real Madrid?
Apo do te qendroj tek Manchester United?
Ju lutem ta jepni mendimin e juaj!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Real Madrid i ofron C.Ronaldos 9.5 milione ne vit.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: Sport-
Kėrce tek: