AHG-CREW


 
ForumGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Juventus Zyrtarizon Italo-Brazilianin "AMAURI"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Abi-haCKer
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 154
Age : 23
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Juventus Zyrtarizon Italo-Brazilianin "AMAURI"   Sat May 31, 2008 7:07 am

Juventus Zyrtarizon Italo-Brazilianin "AMAURI"Juventus ka zyrtarizuar blerjen e sulmuesit te Palermos, Amauri per 22.8 milion Euro. Sipas klubit bardhezi, pagesa do te kryhet ne tre kaste me nga 7.5 milion. "Ekisha endrruar prej 8 vitesh kete gje kur mberrita ne Itali dhe nuk isha askushi. Sot jame pjes e nje skuadre te madhe dhe dua te fitoj shume. Marveshja ishte arritur por mungonte dita perte bashkuar te gjitha detajet. Milan interesohej per mua por agjendi i kishte bere me dije se zgjedhja ime e pare ishte Juventusi", tha Italo-Braziliani per :JUVENTUS CHANNEL:

Huazuar nga www.juve-m.tk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ahg-crew.4umer.com
 
Juventus Zyrtarizon Italo-Brazilianin "AMAURI"
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "Dublinasit" Pjesa e I
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Qamil L. Zekolli:Me rastin e pėrkujtimit tė trembėdhjetėvjetorit tė rėnjes heroike tė Komandantit tė Brigadės 121-"Kumanova" tė UCK-sė, Ismet Jashari dhe 65 dhe Dėshmorėve tė kėsaj Brigade
» Lidhja e shkrimtarėve tė Kosovės (LSHK), nxori numrin 2 tė revstes "Metafora"
» IDRIZ ZEQIRAJ:ADRESIMI I SAKTĖ I AKUZĖS NGA EULEX-I-HIPOKRIZIA E TURPSHME E KALEMXHINJVE POLITIKĖ DHE "INTELEKTUALĖ"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AHG-CREW :: Sport-
Kėrce tek: